Korzyści z Dotpay

Podjęcie decyzji o współpracy z pośrednikiem płatności, zwłaszcza takim oferującym wiele różnorakich metod i mających do dyspozycji rozbudowane, implementowane funkcje, wydaje się być najlepszym krokiem w stronę prosperującej sprzedaży. Wybór samego pośrednika jest również istotną decyzją. Należy wybrać firmę o sprawdzonej renomie, solidnej marce i przede wszystkim stałym wsparciu. Ostatecznie nie tylko w sytuacjach awaryjnych, ale również podczas samego udostępniania klientom kolejnych funkcjonalności, możemy potrzebować wsparcia, na jakie indywidualnie może być nas nie stać.
Dlaczego tą firmą miałoby być polskie Dotpay?

Po pierwsze – doświadczenie
Brak obycia na rynku jest częstą przywarą młodych przedsiębiorstw, ambitnych przedsiębiorców indywidualnych czy start-upów. By nadrobić luki w tej dziedzinie, warto mieć po swojej stronie ekspertów, zwłaszcza w dziedzinach, w których nie jesteśmy asami, ale przydadzą się one w ogólnym funkcjonowaniu przedsięwzięcia, na jakie się zdecydowaliśmy. Tak będzie bardzo często w kwestii finansów. Rzemieślnik pracujący nad mieczami robionymi na zamówienie, a prowadzący w Internecie małą witrynę nie musi znać się na wszystkich dostępnych płatnościach mobilnych. Starszy sprzedawca butów, który postanawia rozszerzyć lokalny biznes ponad miejscowość, w której mieszka, nie będzie od razu znawcą transakcji prowadzonych przez telefon. Firma Dotpay jako część MCI EuroVentures jest graczem na rynku polskim i międzynarodowym, znanym zarówno przez młodszych, jak i starszych stałych bywalców sieci. Dlatego też, warto zainteresować się właśnie nimi.

Po drugie – wygoda
Metody błyskawicznych transakcji zawładnęły Internetem, głównie ze względu na przyspieszenie procesu kupna, tak by nadgonić opcję wyjścia z domu do sklepu. Korzystamy z nich płacąc za większość rzeczy, tak małych, jak i większych. Szybkim przelewem, bądź BLIKiem zapłacimy zarówno za bilety do kina jak i nowy komputer, tak by kurier jeszcze tego samego dnia dostał zakupiony przez nas towar do ręki. Powstało zatem bardzo wielu pośredników, którzy w jednej ofercie są dosyć zgodni. Pieniądze pójdą od razu. Nie każdy z nich może jednak pochwalić się tak wygodnym zarządzaniem swoim biznesem, jak ten, który otrzymuje od Dotpay. Wygodny panel administracyjny pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji, bez dodatkowych skryptów. Ponadto zbiera on w jednym miejscu wszystkie transakcje, wszystkich przedsiębiorstw jakie posiadamy. A to wszystko pod stałym wsparciem konsultantów i obszernych instrukcji.

Po trzecie – mnogość opcji
Nadążanie na szybko rozwijającym się rynku wymaga coraz to nowych usprawnień. Płatności kartą kredytową to już nic szczególnego, czy nowego. Nawet, znany nam stosunkowo od niedawna, kawałek plastiku, jest już wypierany przez możliwości smartfonów, całkowicie zastępując nam portfel i chowając go w telefonach komórkowych. Należy zatem współpracować z firmą, która nowe udogodnienia implementuje od razu, na bieżąco monitorując ich rynek i rozwój technologii. Dotpay może pochwalić się ponad dwustu pięćdziesięcioma (naprawdę) metodami i funkcjami, jakie może udostępnić.

Na drodze rozwijającej się firmy stoi wiele wyzwań. Nie ma potrzeby, by sprawna i bezawaryjna obsługa finansowa klientów dołączyła do tego szeregu. Dlatego też warto zainteresować się współpracą z pośrednikiem, a gdy już to zrobimy zdecydować się na polski Dotpay. Wymienione zalety to najważniejsze cechy, jakie posiada ten pośrednik i dlatego może być z czystym sumieniem polecony. Natomiast co więcej odkryje współpraca, to tylko miłe niespodzianki i pełen profesjonalizm. Orzeczone z autopsji. 

O serwisie

Poradnik i informator dotyczący najpopularnisjzych płatności mobilnych w Polsce. Zapraszamy!

Kontakt

802 545 214

kontakt@scandsocialmedia.pl

Galeria