Korzyści płynące z udziału w programie partnerskim Dotpay

Firma Dotpay należy do najbardziej znanych i popularnych w Polsce dostawców płatności online. Z jej usług korzystają przede wszystkim właściciele sklepów internetowych, którym pomaga obsługiwać transakcje elektroniczne. Dotpay posiada również własny program partnerski. Jego partnerzy mogą zarabiać na polecaniu usług firmy. Jeśli interesuje Cię ten sposób zarabiania, zapraszamy do zapoznania się bliżej z programem partnerskim Dotpay.

Jak działa program partnerski Dotpay? 
Podobnie, jak w przypadku większości programów partnerskich służących do zarabiania w sieci, za polecanie usług firmy Dotpay otrzymujemy prowizję. W przypadku Dotpay niezwykle korzystne dla jej partnerów jest to, że zarabiają nie tylko na rejestracji danej osoby w systemie, ale również na każdej transakcji, która zostanie z takiego konta przeprowadzona. W ten sposób można budować w miarę stabilny dochód pasywny. Jeśli dobrze wykonamy swoją pracę na początku, czyli skutecznie zachęcimy, jak największą liczbę osób do korzystania z usług Dotpay, pieniądze będą potem sukcesywnie pojawiać się na naszym koncie. 

Kto może korzystać z programu partnerskiego Dotpay?
Z programu może korzystać każda osoba, która posiada stronę internetową, serwis czy blog, a więc odpowiednią platformę do promowania usług firmy. Oczywiście, pewne strony będą bardziej odpowiadały specyfice działalności Dotpay. Dotyczy to np. pasaży handlowych, serwisów z rezerwacjami czy sprzedawców oferujących usługi dla właścicieli sklepów online. Mają oni większą szansę trafienia do odpowiedniej grupy docelowej. Program partnerski Dotpay to także ogromna okazja do dodatkowego zarobku dla właścicieli blogów. 

Dlaczego warto polecać Dotpay?
Aby skutecznie promować dany produkt czy usługę warto mieć o nim wyrobione pozytywne zdanie. Bez przekonania, że dana firma jest wartościowa, a jej usługi godne polecenia będzie nam trudno przekonać do nich kogokolwiek. W przypadku firmy Dotpay nie musimy martwić się o jej renomę oraz jakość usług. Mamy do czynienia ze sprawdzonym dostawcą usług płatniczych, który na polskim rynku działa od lat. Dotpay oferuje nie tylko szybkie i wygodne, ale i bezpieczne formy płatności. Pozsiada wszelkie stosowne certyfikaty bezpieczeństwa, a jego usługi spełniają najwyższe standardy. Firma oferuje bardzo szeroki wachlarz metod płatności. Promując ją na swojej stronie możemy, zatem zaoferować klientom naprawdę duży wybór. Ogromnym atutem Dotpay są wszelkie dodatkowe funkcjonalności np. pomoc w dokonywaniu rozliczeń finansowych. 

 

O serwisie

Poradnik i informator dotyczący najpopularnisjzych płatności mobilnych w Polsce. Zapraszamy!

Kontakt

802 545 214

kontakt@scandsocialmedia.pl

Galeria